Pierwsze uruchomienie tedee powered by GERDA

Inteligentny zamek tedee powered by GERDA to rozwiązanie, które zrewolucjonizuje sposób zamykania i otwierania drzwi domów, mieszkań i biur. Korzystając z tedee powered by GERDA możesz w prosty sposób przydzielać dostęp do Twoich zamków wybranym przez siebie osobom. Zrobisz to z dowolnego miejsca na świecie, za pomocą aplikacji w Twoim telefonie, tablecie lub smartwatchu! Elektroniczny zamek tedee powered by GERDA to najwyższa gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego domu czy biura.

Pobierz i zainstaluj aplikację

otwieraj drzwi telefonem tedeeotwieraj drzwi telefonem tedeeAplikację pobierzesz bez najmniejszego problemu zarówno ze sklepu Play, jak i AppStore. Oczywiście sama aplikacja jest całkowicie  bezpłatna! Gdy już pobrałeś aplikację tedee, zostało tylko zainstalować i przejść do rejestracji, zakładając indywidualne konto. Wpisz adres e-mail, z którego najczęściej korzystasz oraz ustal bezpieczne hasło. Po rejestracji otrzymasz dostęp do swojego konta z każdego miejsca na świecie. Jedynym warunkiem jest posiadanie dostępu do internetu.

Dodaj urządzenia zestawu tedee powered by GERDA

otwieraj drzwi telefonem tedeeDodanie nowego urządzenia do aplikacji jest naprawdę proste. Wystarczy jedynie rozwinąć menu w aplikacji i wybrać opcję „Dodaj nowe urządzenia”. Następnie zostaniesz przekierowany do widoku dodawania nowego urządzenia. Z dwóch dostępnych opcji wybierz „zamek” bądź „bridge”, a następnie „dodaj nowe urządzenie”. Jeśli wybrałeś „zamek”, postępuj zgodnie z instrukcją w aplikacji, która poprowadzi Cię przez proces parowania zamka z telefonem. Jeśli wybrałeś „bridge”, zeskanuj kod QR, dołączony do bridge’a lub wpisz numer ręcznie. Dalsze kroki wykonasz bez najmniejszych przeszkód, dzięki podpowiedziom aplikacji. Wszystko jest naprawdę proste!

Zamek i Bridge

Teraz, gdy wszystko zostało już skonfigurowane, na pewno zastanawiasz się jak to wszystko działa?

Zamek tedee powered by GERDA łączy się z Twoim smartfonem za pomocą Bluetooth. Oznacza to, że możesz nim sterować, będąc blisko zamka. Aby doświadczyć jego pełnej funkcjonalności warto zaopatrzyć swój zestaw w Bridge.

Bridge to swego rodzaju most łączący Twój bezpieczny zamek z aplikacją. Wraz z nim będziesz mógł z dowolnego miejsca sprawdzić, czy dzieci wróciły do domu o wyznaczonej porze lub otworzyć drzwi znajomemu, który odwiedził Cię, zanim zdążyłeś wrócić do domu. Cała obsługa zamka, dzięki bridge’owi, może odbywać się w pełni zdalnie.

Zamek tedee powered by GERDA to nie tylko maksymalne bezpieczeństwo, to również wygoda! Wracasz w sobotę z wielkich zakupów i dzielnie niesiesz wszystkie torby, aby nie chodzić po nie dwa razy? Dzięki funkcji automatycznego otwierania drzwi, możesz wejść do domu gdy tylko znajdziesz się tuż obok nich. Koniec z odstawianiem toreb i szukaniem kluczy. Po prostu wchodzisz do siebie bez żadnego trudu. W końcu jesteś w swoim domu!

Jeśli wykonałeś już wszystkie powyższe czynności, możesz korzystać z rewolucyjnego zamka tedee powered by GERDA i cieszyć się zdalnym sterowaniem Twoich drzwi.

bottom
banner
powered by GERDA
Zmień smartfon
w inteligentny klucz
do drzwi