Wspierajmy się
Wspierajmy się! Gerda i CWKS Legia we wspólnej akcji!

Z wielką radością informujemy, że firma GERDA przystępuję do akcji pod nazwą "Wspierajmy się!", której organizatorem jest Centralny Wojskowy Klub Legia Warszawa, sekcja strzelecka.
Dążenie do ciągłego i zrównoważonego rozwoju, efektywna współpraca oraz wzajemne wspieranie się to idee, które towarzyszą nam od początku istnienia firmy. Przez ponad 30 lat istnienia podjęliśmy się  wielu inicjatyw z których jesteśmy niezmiernie dumni dlatego też chęć kontynuowania praktyk jest niezmiernie ważna w codziennym funkcjonowaniu firmy Gerda.
W przypadku akcji "Wspieramy się!" możemy nie tylko przygotować atrakcyjną ofertę, która składa się z kilku elementów, ale również skierować ją do sportowców stołecznego klubu CWKS Legia, wspierając wysiłek osób zrzeszonych w sekcji strzeleckiej.
 

Dla wszystkich członków oraz członkiń sekcji strzeleckiej klubu CWKS Legia Warszawa, przygotowaliśmy specjalne oferty, które dotyczą:

- 10% rabatu na zakup inteligentnego zamka tedee powered by GERDA w sklepie internetowym www.igerda.pl

- 10% na pozostałe produkty z oferty sklepu www.igerda.pl

- dostęp do bezpłatnego doradztwa w kwestii doboru i montażu inteligentnego zamka tedee powered by GERDA
 

W jaki sposób uzyskać 10% rabatu w sklepie internetowym igerda.pl?

- Napisz e-mail do wspierajmy@strzelectwo-legia.pl, podaj nr legitymacji, poproś o indywidualny kod rabatowy do sklepu iGERDA

- Wprowadź otrzymany kod podczas finalizacji zamówienia w sklepie

- Kodu możesz użyć tylko jeden raz, kod jest ważny do 30.06.2021 r.

Wspierajmy się
bottom
banner
powered by GERDA
Zmień smartfon
w inteligentny klucz
do drzwi