zamek
Zamek tedee powered by GERDA

To serce zestawu tedee by GERDA. Dzięki niemu możesz zdalnie otworzyć drzwi do domu, mieszkania lub firmy. Zamek opracowany przez inżynierów GERDY i specjalistów IoT, pozwala na otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą urządzenia mobilnego. Może to być Twój smartfon, tablet z systemem iOS lub Android. Aplikacja działa również na Apple Watch.

Dedykowany akumulator zapewnia 6-miesięczne działanie zamka. Gdy będzie wymagał doładowania, aplikacja poinformuje Cię odpowiednio wcześnie. Do pełnego naładowania wystarczy kilka godzin, np. w nocy. Wystarczy to na kolejne pół roku pracy urządzenia.

Bridge

Router Wi Fi/Bluetooth, dzięki któremu będziesz mógł łączyć się zdalnie przez Internet.

Dzięki bridge’owi możesz w dowolnej chwili sterować zamkiem
z każdego miejsca na ziemi oraz sprawdzić dziennik aktywności. 

Bridge zapewnia Ci również automatyczną aktualizację oprogramowania.

bridge
wkladka
zabierak
Wkładka

Modułowa budowa wkładki pozwoli Ci na samodzielny montaż w drzwiach. Produkt atestowany w klasie 6 daje ci poczucie bezpieczeństwa i jakości, które wyznaczają kierunek w projektowaniu zamków marki GERDA od ponad 30 lat.

Zamek możesz zawsze otworzyć za pomocą jednego z trzech tradycyjnych kluczy dołączonych do zestawu. Profil klucza jest zastrzeżony w urzędzie patentowym a jego dorobienie możliwe jest tylko poprzez stronę igerda.pl

Akcesoria

Zamówiony zestaw tedee powered by GERDA wyślemy pod wskazany adres wraz z kompletem akcesoriów.

W zestawie znajdziesz 3 klucze do wkładki, 1 przewód micro-USB z magnetyczną końcówką, dzięki której możesz swobodnie korzystać z zamka podczas ładowania, zestaw kluczy do samodzielnego montażu oraz ładowarkę sieciową.

akcesoria
Aplikacja tedee
mobile
Zdalna obsługa zamka

Przekazuj wirtualnie klucze do domu, mieszkania bądź biura. Otwieraj
i zamykaj drzwi zdalnie z dowolnego miejsca poza domem oraz sprawdzaj aktywność swojego zamka.

history
Dziennik aktywności

W każdej chwili, gdziekolwiek jesteś, możesz sprawdzić kto otwierał lub zamykał drzwi. Aplikacja pokazuje również rodzaj akcji (np. zamknięty/otwarty: ręcznie, przyciskiem, aplikacją). Masz pełną kontrolę i wiesz czy dzieci wróciły już z imprezy albo czy wyszły do szkoły.

notification
Powiadomienia

Dostosuj powiadomienia według swoich potrzeb. Aplikacja zakomunikuje Ci gdy ktoś otworzy lub zamknie drzwi. Poinformuje o próbie otwarcia drzwi podczas Twojej nieobecności oraz ostrzeże w przypadku niskiego stanu naładowania baterii.

wifi
Auto-otwieranie

Zapomnij o szukaniu kluczy w torebce podczas powrotów z zakupów. Teraz możesz ustawić funcję auto-otwierania a drzwi odryglują się, gdy znajdziesz się w pobliżu.

mobile_app_1
mobile_app_2
mobile_app_3
Najczęstsze pytania i odpowiedzi
Co jeśli rozładuje mi się telefon?

Jeśli rozładuje Ci się telefon zawsze masz możliwość otwarcia zamka tradycyjnymi kluczami dołączonymi do zestawu lub zalogowania się na innym urządzeniu mobilnym. Twoje konto na serwerze tedee jest cały czas aktywne w chmurze, dlatego masz do niego dostęp z każdego urządzenia mobilnego.

Czy potrzebne jest Wi-Fi?

Aby zamek spełniał swoje podstawowe funkcje czyli otwierał i zamykał przy użyciu telefonu, wystarczy mieć aktywny BLE w telefonie. Jeżeli chcesz korzystać z pełnej funkcjonalności: sprawdzać dziennik aktywności, przydzielać wirtualne klucze, Twój smartfon musi być połączony z internetem. Jeżeli chcesz korzystać z wymienionych funkcji zdalnie, musisz zainstalować Bridge i połączyć go z domową siecią Wi-Fi.

Czy zamek tedee pasuje do moich drzwi?

Zamek pasuje do wszystkich drzwi z wkładką typu europrofil. Wystarczy, że wymienisz swoją starą wkładkę na GERDA SLR z zestawu tedee, jej modułowa budowa umożliwia dopasowanie do każdej grubości drzwi. Zamek obsługuje drzwi z klamką, podchwytem, gałką oraz nadaje się do wielopunktowych systemów ryglowania.

Czy zamek tedee powered by GERDA jest bezpieczny?

Zamek tedee jest zabezpieczony najlepszym i najnowocześniejszym protokołem szyfrującym TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem. Korzystamy z tej samej technologii zabezpieczeń, która wykorzystywana np. jest w płatnościach ApplePay. Nasza aplikacja przeszła pozytywnie test przeprowadzony przez specjalistyczną firmę zajmującą się badaniem bezpieczeństwa systemów bankowych. Wkładka GERDA certyfikowana jest w najwyższej klasie bezpieczeństwa, a mechanizm zamka przeszedł testy wytrzymałościowe równoważne 15-letniej pracy.

Do czego służy i jak się ustawia funkcje przycisku zamka?

Przycisk służy do zamykania i otwierania zamka. Dzięki funkcji opóźnienia zamykania, można wyjść z domu i wygodnie zaryglować za sobą drzwi bez konieczności wyjmowania telefonu i korzystania z aplikacji. Funkcje przycisku zamka można włączyć, wyłączyć i ustawiać w aplikacji. Przycisk jest także ułatwieniem dla osób z niepełnosprawnością.

Przejdź do pełnej instrukcji.

Jak dodawać użytkowników i zapraszać gości do tedee?

Dodawanie użytkowników i zapraszanie gości odbywa się z poziomu sekcji Użytkownicy, kryjącą się pod ikoną dwóch postaci w widoku zamka.

Przejdź do pełnej instrukcji.

Jak ustawić automatyczne zamykanie zamka i o czym warto pamiętać?

Auto-zamykanie pozwala na automatyczne ryglowanie zamka w drzwiach po ustawionym czasie (liczonym od momentu otwarcia). To wygodne rozwiązanie, jeśli zależy nam, aby zamek zawsze pozostawał zamknięty. Co istotne, zamek zamknie się niezależnie od tego, czy mamy przy sobie smartfon lub klucz, więc warto pamiętać o zabraniu ze sobą urządzenia z zainstalowaną aplikacją przed wyjściem z domu.

Przejdź do pełnej instrukcji.

key
Nie musisz sam instalować zamka.
Zamów serwis od Gerdy.
location
Zobacz gdzie w Twojej okolicy
możesz kupić zamek tedee.
adjust
Kup swój zestaw tedee powered by GERDA online
i zainstaluj go samodzielnie.